НЕДЕРЖАВНЕ ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Допоможіть своїм співробітникам отримати додатковий дохід у майбутньому у вигляді недержавної пенсії! НЕДЕРЖАВНИЙ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД (НПФ) – оптимальний для цього інструмент.

НПФ – це юридична особа, яка має статус неприбуткової організації, функціонує та провадить діяльність виключно з метою накопичення пенсійних внесків на користь учасників пенсійного фонду з подальшим управлінням пенсійними активами.

Накопичення в НПФ формуються за рахунок внесків роботодавця на користь своїх співробітників та їх особистих внесків. Після досягнення пенсійного віку (на даний час це 50 років), учасник НПФ має право отримувати недержавну пенсію.

Згідно п. 3.5. Наказу №5 від 13.01.2004 р. Державного комітету статистики України, не належать до фонду оплати праці «внески підприємств згідно з договорами добровільного медичного та пенсійного страхування працівників і членів їхніх сімей». Тобто пенсійні внески роботодавця на користь своїх співробітників звільняються від сплати Єдиного соціального внеску.

Згідно п. 164.2.16. Податкового кодексу України, не оподатковується дохід фізичної особи у вигляді пенсійних внесків, сплачених на його користь «роботодавцем-резидентом за свій рахунок за договорами недержавного пенсійного забезпечення платника податку, якщо така сума не перевищує 30 відсотків нарахованої цим роботодавцем суми заробітної плати платнику податку протягом кожного звітного податкового місяця, за який сплачується пенсійний внесок, внесків до фондів банківського управління, але не більш як 2,5 розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом про Державний бюджет України на відповідний рік, у розрахунку за місяць за сукупністю таких внесків».

Також, внески роботодавця за договорами недержавного пенсійного забезпечення відносяться до валових витрат у повному обсязі, тобто зменшують податок на прибуток.

Крім того, цілком зрозуміло, що з введенням в дію 2-го накопичувального рівня пенсійної системи України, значення та актуальність НПФ в забезпеченні зростання соціальних стандартів життя українців різко зросте.

Участь роботодавця в НПФ підвищує мотивацію і лояльність співробітників (розширює «соцпакет»), знижує «плинність» кадрів, формує позитивний імідж підприємства.

Ми створимо для Вас недержавний пенсійний фонд, який стане прекрасним прикладом проявлення Вашим підприємством найвищого рівня корпоративної відповідальності. Маючи команду з багаторічним успішним досвідом у сфері управління активами та адміністрування НПФ, ми надамо Вам відповідні послуги високого рівня.